» Dönüşen Dünya

Dönüşen Dünya

Dönüşen Dünya, ‘İşin Geleceği’nin konuşulduğu bir  TV programıdır. İşin Geleceği, teknoloji ve dijital araçların iş ve yetkinliklerin gelişiminde kaldıraç olarak kullanıldığı, işi etkileyen ve dönüştüren her türlü tetikleyicinin (ekonomik, kültürel hatta pandemik)  etkisi ile işlerin hizalanmasına atıfta bulunan bir gelişim perspektifidir. Dönüşen Dünya TV programı, bu perspektifin çatısı altında şirketlerin, işgücünün, çalışma kültürünün, organizasyon yapılarının ve üretim döngüsünün hangi etki altında nasıl dönüşmesi ve gelişmesi gerektiğine atıfta bulunur; örnek hikaye ve profiller üzerinden işin geleceği yolculuğuna ayna tutar.

İşlerin geleceği yolculuğunda işlerin dönüşümü, yetkinliklerin dönüşümü, kariyerlerin dönüşümü, hayatın dönüşümü, sokağın dönüşümü temaları altında; dijitalleşme kültürü, teknoloji, yapay zeka, çevik şirket ve kurumlar, dijital dönüşümün başarı ve başarısızlık hikayeleri gibi konular programda yer alır.

GelecektekiSen Kurucusu İnci Abay Cansabuncu ile Teknoloji İletişimcisi, Akademisyen Dr.Sertaç Doğanay’ın birlikte sunduğu Dönüşen Dünya’nın, Bloomberg HT’de yayınlanan ilk sezonunun kayıtlarını buradan izleyebilirsiniz.

Pandemi Günleri’ne Özel Dönüşen Dünya’nın Arkası Yarın Kuşağı’nı hafta içi Salı,Çarşamba, Perşembe Instagram’dan canlı yayınlanmaktadır. Yayını izlemek ve güncel konularını takip etmek için GelecektekiSen Kurucusu İnci Abay Cansabuncu’nun Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

İşin/Şirketin/Kendin için Harekete Geçmeye Hazırsan

Online Görüşme Talep Et

Bize Ulaşın


    * ile işaretli alanların doldurulması zorunludur