» Programlarımız

Programlarımız

ParentsForFuture Programı

ParentsForFuture, teknoloji kültürünün ebeveynlerle çocukları arasında açtığı mesafenin azaltılmasını amaçlayan; ebeveynlerin dijital dünyanın kültürü, teknolojileri, iş modellerini ve becerilerini daha yakından tanıyarak, yeni neslin dijital geleceğinde ihtiyaç duyduğu rehberliği verebilecek yetkinliğe erişimini hedefleyen ebeveynlere özel beceri geliştirme programıdır.

Devamını oku >

FutureForEveryone Programı

FutureForEveryone Hakkında Özel sektör çalışanından, kamu personellerine; beyaz yakalısından hizmet gönüllülerine herkesin dijital dünya yetkinliklerini temel düzeyde arttırmayı amaçlayan beceri gelişim programıdır. FutureForEveryone programı, toplulukların üst ve yeni beceriler edinerek dijital dünyada iş yapma becerisini geliştirirken, temel düzeyde dijital okuryazarlık bilinci kazanmalarını sağlar. Hangi sektörde, hangi rolde çalışıyorsak çalışıyorsak çalışalım, dijital kültür herkesi, kendi dönüşümüne […]

Devamını oku >

ExperienceForFuture Programı

ExperienceForFuture, kurumların mevcut çalışanları için yeni yetenek ve üst yetenek geliştirmelerine kaynak sağlayan, işin geleceğine hazırlık müfredatı ile kuvvetlendirilmiş kurum içi yetenek gelişim programıdır.

Devamını oku >

TalentsForFuture

TalentsForFuture High School, İşin Geleceği’ne hazırlığı liselerden başlattığımız özel müfredatı ve dijital iş geliştirme kamplarını kapsar. Bir yanda kendini keşfetme bir yanda da meslek ve alan seçimine odaklanan liselilerin; teknoloji kültüründeki iş yapma yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlayan beceri geliştirme programıdır. Program, teknoloji kültürünün teknik becerileri, bilişsel ve ince becerileri ile dijital dünyada iş yapma yeteneğini kuvvetlendiren deneyimsel öğrenme alanları ve proje geliştirme kampları ile birlikte çalıştırılır.

Devamını oku >

Programlama 101’den Web 3.0’a Hazırlık

Genç Yeteneklerin Web 3.0’a Hazırlığını Başlatıyoruz! Lise öğrencileri için farkındalık,
üniversite öğrencileri için Web 3.0 kariyerlerine hazırlık GelecektekiSen Ideathon’larıyla başlıyor.

Devamını oku >

Bize Ulaşın


    * ile işaretli alanların doldurulması zorunludur