» Programlarımız

Programlarımız

Geleceğini Tasarlayanlar Programı

Geleceğini Tasarlayanlar Programı Hakkında İşin geleceğinde nitelikli iş gücünün yetişmesine rehberlik etmek amacıyla oluşturulmuş bu programda GelecektekiSen, iş gücünün potansiyel ölçeğinden itibaren başlayarak (lise ve üniversite dönemi) her daim dönüşümüne rehberlik edecek şekilde ihtiyaç duyulan profesyonel ve psikolojik desteği sağlar. İş gücünün dönüşümü yolculuk şeklinde tasarlanmış, gelişim sürecinin periyodik ve sürekli olarak takip edilmesi amaçlanmış, […]

Devamını oku >

ParentsForFuture Programı

ParentsForFuture, teknoloji kültürünün ebeveynlerle çocukları arasında açtığı mesafenin azaltılmasını amaçlayan; ebeveynlerin dijital dünyanın kültürü, teknolojileri, iş modellerini ve becerilerini daha yakından tanıyarak, yeni neslin dijital geleceğinde ihtiyaç duyduğu rehberliği verebilecek yetkinliğe erişimini hedefleyen ebeveynlere özel beceri geliştirme programıdır.

Devamını oku >

FutureForEveryone Programı

FutureForEveryone Hakkında Özel sektör çalışanından, kamu personellerine; beyaz yakalısından hizmet gönüllülerine herkesin dijital dünya yetkinliklerini temel düzeyde arttırmayı amaçlayan beceri gelişim programıdır. FutureForEveryone programı, toplulukların üst ve yeni beceriler edinerek dijital dünyada iş yapma becerisini geliştirirken, temel düzeyde dijital okuryazarlık bilinci kazanmalarını sağlar. Hangi sektörde, hangi rolde çalışıyorsak çalışıyorsak çalışalım, dijital kültür herkesi, kendi dönüşümüne […]

Devamını oku >

ExperienceForFuture Programı

ExperienceForFuture, kurumların mevcut çalışanları için yeni yetenek ve üst yetenek geliştirmelerine kaynak sağlayan, işin geleceğine hazırlık müfredatı ile kuvvetlendirilmiş kurum içi yetenek gelişim programıdır.

Mevcut yetenek ve uzmanlıkların gözden geçirilmesi
Beceri odaklı yetenek gelişim planlaması
Dijital iş ve proje geliştirme

Devamını oku >

TalentsForFuture Bahar 2020 Programı

TalentsForFuture, İşin Geleceği’ni dizayn edecek genç yeteneklerin teknoloji kültüründeki iş yapma yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlayan beceri geliştirme programıdır. Program üniversite ve lise öğrencileri için ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş beceri geliştirme eğitim ve kamplarını kapsar. Beceri geliştirme eğitimleri, dijital dünyada iş yapma yeteneğini kuvvetlendiren deneyimsel öğrenme alanları ve proje geliştirme kampları ile birlikte çalıştırılır.

Devamını oku >

Bize Ulaşın


    * ile işaretli alanların doldurulması zorunludur